کدخبر : 2447
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
فاقددیدگاه

پیگیری جدی علوی در تامین زیرساخت های شهری لامرد و مهر/ دستور معاون عمرانی وزیر کشور در پیگیری مشکلات شهرداری ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی ، شهرداران شهرستانهای لامرد و مهر به دعوت دکتر علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری مسائل عمرانی با مهندس افشانی معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور دیدار کردند.
خادم مردم در خانه ملت ضمن تشکر از مهندس افشانی در پیگیری مسائل و مشکلات عمرانی شهرها و روستاها گفت: منابع درآمدی شهرداری‌ها از طریق وصول عوارض از مردم و برخی کمک‌های دولتی محقق می شود و در حال حاضر بیشتر شهرداری‌های شهرهای با جمعیت پایین در تامین منابع درآمدی خود دچار مشکلات عدیده ای هستند که ضروری به نظر می رسد تا بخش دولتی در این زمینه مساعدت لازم را در جهت رفاه مردم شهرها انجام دهد تا اینکه شهرداران بتوانند انتظارات حداقلی مردم را برآورده سازند.
وی ضمن تاکید براینکه شهرهای جنوبی استان فارس از امکانات حداقلی برخوردار نیستند و نیاز به توجه جدی از سوی دولت دارند، بیان کرد: هرچند برخی شهرداری ها در حال تامین زیرساخت برای ایجاد درآمد پایدار شهری هستند اما این امر نیازمند زمینه‌ و بسترسازی و رونق اقتصادی توسط دولت در شهرهای کوچک خواهد بود و از این رو باتوجه به احداث صنایع و طرح های ملی در شهرستانهای لامرد و مهر می طلبد که دولت توجه بیشتری در اختصاص بودجه به شهرداری ها و ایجاد زیرساخت های شهری داشته باشد.

علوی به نمایندگی از مردم بخش چاهورز با توجه به این که مرکز بخش چاهورز از وجود شهرداری محروم است ؛ موضوع مشکل تعریض مسیر بلوار در حال ساخت در این بخش را مطرح و جهت مساعدت ویژه برای حل این مشکل مذاکره و مکاتبه کرد.
در این نشست شهرداران شهرستانهای لامرد و مهر به بیان مشکلات و ارائه برخی طرح های عمرانی اولویت دار پرداختند و در این راستا مهندس افشانی دستور بررسی صادر کردند.

می پسندمپیگیری جدی علوی در تامین زیرساخت های شهری لامرد و مهر/ دستور معاون عمرانی وزیر کشور در پیگیری مشکلات شهرداری ها(۰)نمی پسندمپیگیری جدی علوی در تامین زیرساخت های شهری لامرد و مهر/ دستور معاون عمرانی وزیر کشور در پیگیری مشکلات شهرداری ها(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما