کدخبر : 2583
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
فاقددیدگاه
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز تاکید کرد:

بهره‌برداری از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تا پایان سال ۹۷

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور با حضور در شهرستان لامرد و بازدید از مجموعه ورزشی تابناک از نزدیک روند تکمیل این پروژه را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لامرد، «محسن امیریان» مدیر نظارت بر طرح های عمرانی نفت خیر کشور در بازدید از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان گفت: چندین پروژه در مجموعه رفاهی- ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تعریف شده است که علاوه بر استفاده کارکنان نفت نیز، مردم آن منطقه هم می توانند از خدمات مجموعه ورزشی استفاده کنند.
وی ادامه داد: آقای علوی نماینده محترم مردم در مجلس درخواستی را به منظور استفاده تمامی مردم از مجموعه ورزشی و در اختیار گذاشتن مجموعه به بخش تخصصی خود یعنی اداره ورزش شهرستان را مطرح کردند و سپس با پیگیریهایی که داشتند اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به منظور تکمیل مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در هیات مدیره شرکت ملی نفت تصویب شد که طبق توافق فی مابین وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان فارس باید این مجموعه تا پایان سال ۹۷ تکمیل و به بهره برداری برسد.
امیریان تصریح کرد: وزارت نفت با واگذاری این مجموعه ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان خدمت بزرگی به مردم و جامعه ورزشی کرده و هدف این مجموعه هم ایجاد این فضا برای مردم قدردان این منطقه است که با وجود قرار گرفتن در مناطق نفت خیز از کمترین بهره رفاهی برخوردار هستند.
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز کشور بر تسریع در روند تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت: مجموعه ورزشی تابناک با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به اداره کل ورزش و جوانان فارس واگذار شده و با نظارت کارشناسان وزارت نفت با بالاترین سطح کیفیت باید تکمیل می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس هم در بازدیدی جداگانه به همراه غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، خاتمی مدیر دفتر نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، گفت: این مجموعه ورزشی در آینده فرصت های زیادی برای پیشرفت و توسعه ورزش شهرستان لامرد ایجاد خواهد کرد و به یک پایگاه قهرمانی تبدیل خواهد شد.
همچنین در جریان این بازدید عبدالرضا خاتمی مدیر دفتر لامرد نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی از زحمات و جدیت پیمانکار در آغاز پروژه مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تشکر کرد و در ادامه از مسئولان این پروژه خواست تا از نیروهای کار بومی این منطقه استفاده کنند و همچنین درصورت امکان خرید مصالح پروژه از این منطقه تامین گردد.
او در ادامه ضمن بازدید از پروژه در همکاری برای رفع برخی مشکل های این پروژه و تسریع در روند اجرای مجموعه از سوی دفتر نماینده مردم در مجلس اعلام آمادگی کرد.
لازم به ذکر است شهروندان عزیز پس از بهره برداری این پروژه ، می توانند براساس برنامه اعلامی اداره ورزش و جوانان لامرد و منطقه عملیاتی پارسیان از این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

 

می پسندمبهره‌برداری از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تا پایان سال ۹۷(۰)نمی پسندمبهره‌برداری از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان تا پایان سال ۹۷(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما