کدخبر : 3086
سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
فاقددیدگاه

تذکر سید محسن علوی به وزیر نیرو درخصوص قطع برق و افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر

تذکر سید محسن علوی به وزیر نیرو درخصوص قطع برق و افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر

تذکر سید محسن علوی به وزیر نیرو درخصوص قطع پی در پی برق و افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر در صحن علنی مجلس (۱۲ تیرماه) قرائت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی سه‌شنبه (۱۲ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، تذکر کتبی به وزیر نیرو در خصوص قطع پی در پی برق و افزایش بی‌رویه قبض برق در شهرستان های لامرد و مهر را تقدیم هیات رئیسه مجلس کرد و در صحن علنی قرائت شد.

خادم مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در این تذکر خطاب به اردکانیان وزیر نیرو آورده است:

قطع پی در پی برق همراه با افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر باعث فشار زیادی به مردم عزیز دو شهرستان شده است، باتوجه به گرمای شدید هوا و ضرورت حمایت از مناطق گرمسیر؛ انتظار می رود تجدید نظر عاجل صورت پذیرد.

لازم به ذکر است حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد هم باتوجه به افزایش گرما در این مناطق در نامه ای از مدیرعامل توزیع برق فارس خواسته بود که برنامه قطعی برق شهرستان لامرد را حذف کند.

می پسندمتذکر سید محسن علوی به وزیر نیرو درخصوص قطع برق و افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر(۱)نمی پسندمتذکر سید محسن علوی به وزیر نیرو درخصوص قطع برق و افزایش بی رویه قبض برق در شهرستانهای لامرد و مهر(۰)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما