کدخبر : 3120
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
فاقددیدگاه

۱۷ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهر در هفته دولت افتتاح می شود

مدیرکل ورزش و جوانان فارس خبر داد:
۱۷ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهر در هفته دولت افتتاح می شود

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح ۱۰ زمین چمن مصنوعی در لامرد و ۷ زمین چمن مصنوعی در شهرستان مُهر و سالن ورزشی چاه کور در هفته دولت امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی ، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در نشست امروز سه شنبه (۱۹ تیر ۹۷) با نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس و فرماندار لامرد اظهار کرد: زیرسازی زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال در لامرد انجام شده است و امیدواریم چمن مربوط به همه ی زمین ها در نیمه مردادماه نصب شود و شاهد افتتاح آنها در هفته دولت باشیم.
وی ادامه داد: سالن چاه کور در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد و اعتباری از محل اعتبارات نفت و گاز و ارزش افزوده برای سالن های ورزشی کمالی و شهدای رمضان پیش بینی شده است که این دو سالن هم در دهه مبارک فجر یا زودتر به بهره برداری می رسد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: پروژه مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در لامرد که ۱۰ سال متوقف شده بود و با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد تومان در حال تکمیل است و نیاز به تخریب و بازسازی داشت و عملیات تخریب به پایان رسیده است و پروژه طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است و استخر آن آرماتوربندی شده و عملیات عمرانی در سالن ورزشی آن در حال انجام و مصالح مورد نیاز پروژه تاحدودی در محل پروژه استقرار یافته است و از امروز شاهد پیشرفت پروژه مجموعه ورزشی تابناک خواهیم بود و امیدواریم که این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد . این مجموعه ورزشی می تواند بسیاری از رشته های ورزشی را در پشتیبانی کند و خدمات بسیار خوبی به سازمانهای مردم نهاد ارائه دهد.
کامیاب گفت: پیمانکار پروژه مجموعه شهدای صنعت نفت شهرستان مهر مشخص شده و تجهیز کارگاه تا هفته آینده انجام می گیرد و مدت پروژه ۱۸ ماه می باشد و فاز اول آن شامل سالن بانوان، جاده سلامت، استخر سرپوشیده و یک سالن چند منظوره برای مسابقات است و جمعا حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه فاز اول می باشد و ان شاالله این پروژه مطابق برنامه زمانبندی ساخته شود.
وی گفت: دو چمن مصنوعی در گله دار و علامرودشت با مشارکت شهرداری و پیگیری های نماینده محترم لامرد و مهر درحال ساخت می باشد که امسال افتتاح خواهد شد.
همچنین در حاشیه این نشست؛ نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس از زمین چمن مصنوعی اجرا شده در شهر لامرد و مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان بازدید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس، فرماندار لامرد، معاون فرماندار لامرد، رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، مسئولان دفتر نماینده در لامرد و مهر در این بازدید؛ نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس را همراهی کردند.

 

 

 

می پسندم۱۷ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهر در هفته دولت افتتاح می شود(۰)نمی پسندم۱۷ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و سالن ورزشی در لامرد و مهر در هفته دولت افتتاح می شود(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما