کدخبر : 3197
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳
فاقددیدگاه

نشست هماهنگی پرواز تهران-لامرد-تهران برگزار شد

در نشست هماهنگی پرواز تهران-لامرد-تهران مطرح شد:
مدیر کل خدمات فرودگاهی شرکت هواپیمایی ماهان: در صورت استقبال مردم، پروازها را توسعه خواهیم داد/ مدیر فرودگاه لامرد: مجموعه فرودگاه ، عملیات ، عوامل فنی و ایمنی آماده ارائه سرویس عملیات هوانوردی به پروازها می باشند/ فرماندار لامرد: نشست هایی برای استقبال صنایع از پروازها انجام شده است

افق فارس:جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد.

به گزارش افق فارس، «پرویز میری» مدیر فرودگاه لامرد در نشست روز جمعه (۲۲ تیرماه ۹۷) با مسئولان شرکت هواپیمایی ماهان گفت: فرودگاه لامرد سابقه زیادی دارد و همه ی خدمات فنی و هوانوردی باوجود نیروهای پرتلاش و جوان این فرودگاه؛ تلاش خواهد شد تا انتظارات و دغدغه های شرکت هواپیمایی ماهان برای رضایت مردم و مسافرین فراهم گردد.
وی ادامه داد: فرودگاه لامرد در اسفند ۹۵ تحت نظارت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران قرار گرفت که از آن زمان تاکنون شاهد ارتقاء زیر ساخت ها در حوزه عملیات هوانوردی و عمرانی و ایمنی فرودگاه بوده و هستیم و شرکت هواپیمایی آسمان هم بر اساس قرارداد هندلینگ را انجام می دهد تا این پرواز در موعد مقرر انجام گیرد.

مدیر فرودگاه لامرد بیان کرد: مسئولان و مردم این منطقه برای راه اندازی پروازها از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد. برای راه اندازی این پرواز زحمات زیادی کشیده شده است که آقای دکتر علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس بسیار پیگیری و حمایت کردند و آقای شبانی نژاد فرماندار شهرستان بسیار برای استقبال صنایع زحمت کشیدند تا هرچه سریعتر پروازها راه اندازی شود چرا که این پروازها برای منطقه، مردم و مسئولان شهرستان بسیار اهمیت دارد.

در ادامه طاهری مدیر کل خدمات فرودگاهی شرکت هواپیمایی ماهان افزود: رضایت مندی مشتریان با بررسی ایستگاه ها و نظرسنجی از مشتریان توسط کارشناسان شرکت هواپیمایی ماهان کنترل و بررسی می شود و از این رو باید تلاش کنیم که پرواز در زمان اعلام شده و بدون تاخیر و با ایمنی کامل انجام شود تا در ادامه با استقبال مردم عزیز و رضایت مندی مشتریان ، شاهد ادامه پروازها باشیم.
وی اضافه کرد: شرکت هواپیمایی ماهان باتوجه به قولی که به مردم عزیز این منطقه داده بود علی رغم اینکه باتوجه به گرما؛ عملیات هوانوردی با سختی هایی همراه است اما معاون بازرگانی دستور دادند که پروازها هرچه سریعتر در مسیر تهران-لامرد-تهران راه اندازی شود.

این مسئول در ادامه گفت: اگر از پروازها استقبال شود و آنالیز سود و زیان توسط واحد بازرگانی مثبت باشد قطعا نسبت به توسعه پروازها در فرودگاه لامرد اقدام خواهیم کرد.
وی در نشست با فرماندار لامرد با تاکید بر اینکه هدف ما جلب رضایت مشتری است، اظهار کرد: هدف شرکت هواپیمایی ماهان در صورت استقبال مردم، ادامه و همچنین افزایش پروازها خواهد بود و اگر پتانسیل در زمینه حمل بار غیرمسافری باشد لذا در نشست های بعدی، هماهنگی های لازم باتوجه به محدودیتها و هوای گرم انجام خواهد شد.
در این نشست، هاشمی رئیس ایستگاه آسمان لامرد با اشاره به سابقه شرکت هواپیمایی آسمان در این شهرستان و باتوجه به امکانات لازم در زمینه هندلینگ، آمادگی را برای راه اندازی پروازها اعلام کرد.

در ادامه شبانی نژاد فرماندار لامرد با ارائه توضیحاتی درباره شهرستان و اهمیت پروازها در فرودگاه لامرد گفت: شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد.

وی گفت: شهرستان لامرد در سال ۹۷ میزبان مسئولان دولت تدبیر و امید خواهد بود و بزرگترین کارخانه آلومینیوم با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال در حال ساخت است که مطابق اعلام کارشناسان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و نیروگاه برق ۹۱۳ مگاواتی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در حال ساخت می باشد که باوجود صنایع و شهرکهای صنعتی و مناطق گازی می طلبد که هرچه سریعتر پروازها راه اندازی شود.

شبانی نژاد بیان کرد: شهرستان لامرد مورد توجه مسئولان دولت تدبیر و امید قرار گرفته از آنجاییکه حجم سرمایه گذاری زیادی در لامرد انجام شده است و این شهرستان در سطح ملی مطرح می باشد و از همین رو باید فرودگاه که از عوامل مهم توسعه به شمار می آید و باتوجه به سابقه آن فعال باشد.

فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به اینکه آزادراه لامرد-پارسیان با سرمایه گذاری ۳۶۰ میلیارد تومان در حال ساخت است گفت: نشست هایی با مسئولان پالایشگاه گاز پارسیان و دیگر صنایع به منظور استفاده از پرواز ماهان در مسیر تهران-لامرد-تهران برگزار شده است که قول همکاری داده اند.

وی اضافه کرد: اتباع خارجی در این شهرستان برای ساخت کارخانه آلومینیوم حضور دارند و مهندسان کشورهای دیگر هم در ماههای آینده وارد شهرستان خواهند شد و ان شاالله از این پروازها استقبال خواهند کرد.

در ادامه نشست های کارشناسی با حضور مسئولان فرودگاه و شرکت هواپیمایی ماهان برگزار شد.

شایان ذکر است براساس اعلام شرکت هواپیمایی ماهان، اولین پرواز این شرکت در مسیر تهران-لامرد-تهران در روز سه شنبه (۲۶ تیرماه ۹۷) انجام خواهد شد.

این پرواز بصورت دو روز در هفته (سه شنبه ها و جمعه ها) آغاز و درصورت استقبال مردم ادامه خواهد یافت.

می پسندمنشست هماهنگی پرواز تهران-لامرد-تهران برگزار شد(۰)نمی پسندمنشست هماهنگی پرواز تهران-لامرد-تهران برگزار شد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما