کدخبر : 3240
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
فاقددیدگاه

نشست نماینده مردم لامرد و مهر با تعدادی از مدیران استان فارس + کلیپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با همراهی مسئولان شهرستان مُهر به منظور پیگیری جهت تجهیز و اختصاص پزشک جهت بیمارستان گله دار با دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز دیدار کرد.

دکتر بهادر در این دیدار با استناد به توافقنامه گذشته در ارتباط با این بیمارستان گفت: براساس تفاهم نامه منعقده میان خیرین و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گذشته و براساس بندهای ۲ و ۳ و ۴ توافقنامه ، ساخت و ساز ، تجهیز و تامین پزشک و نیروی انسانی بیمارستان گله دار برعهده خیرین است و دولت تعهدی در این موارد متقبل نشده است.

خادم مردم لامرد و مهر در مجلس با همراهی مسئولان شهرستان مهر جهت پیگیری شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی ، و پیگیری مشکلات بیمارستان فاطمه الزهرا مهر با دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز دیدار کرد.

شبانه روزی شدن مرکز درمانی چاهورز ،اورژانس جاده ای پنگرویه، تامین و تجهیز و اختصاص متخصص به بیمارستان بعثت اشکنان، پیگیری تعهدات دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تکمیل ساختمان بیمارستان جدید لامرد شامل نصب موتور خانه و دیگر بخش های بیمارستان، مشکلات حوزه بهداشت و درمان علامرودشت و … از مهم ترین موضوعات مورد پیگیری  نماینده مردم لامرد و مهر در نشست با دکتر بهادر و معاونانش بود.

همچنین در نشست دیگری با مسئولان استانداری فارس؛ مشکلات آبفای شهری، بررسی گازرسانی به روستاهای دارالمیزان و بردکودیه و سرانه اشتراک روستای قلعه محمد علی ، مشکلات ناشی از قطعی برق و نیز برق رسانی و روشنایی جاده ها و… پیگیری شد.

دکتر علوی در سفر به استان فارس به منظور پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه با استاندار فارس ، مدیران کل آبفا روستایی، بنیاد مسکن و برق ، امور مالیاتی و  فرهنگ و ارشاد استان  دیدار کرد.

پیگیری طرح آبخیزداری رودخانه مهران ، تاثیر آلایندگی عسلویه بر شهرستانهای لامرد و مهر،آزادراه لامرد پارسیان و مسیر مواصلاتی گله دار عسلویه، آسفالت و قیر رایگان و اراضی گله دار و وراوی و … از موارد مهم پیگیریهای دکتر علوی در سفر تیرماه به مرکز استان فارس بود.

نماینده مردم لامرد و مهر در نشستی با مهندس قنبری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان فارس به گلایه های مردم در خصوص قطعی برق در شهرستانهای لامرد و مهر پرداخت.
دکتر علوی در نطق خود در صحن علنی مجلس هم نسبت به قطعی برق باتوجه به گرمای هوای در این منطقه به وزیر نیرو تذکر داد.

………………

کلیپ /نشست با دکتر بهادر درخصوص بیمارستان گله دار : 

 

 

کلیپ/ نشست با تعدادی از مدیران استان فارس :

کلیپ/نشست دکتر علوی با مدیرعامل توزیع برق فارس درخصوص قطعی برق در لامرد و مهر:

کلیپ/نشست دکتر علوی با استاندار فارس و مدیران کل بنیاد مسکن و آبفا روستایی(۲۳ تیر ۹۷):

 

می پسندمنشست نماینده مردم لامرد و مهر با تعدادی از مدیران استان فارس + کلیپ(۰)نمی پسندمنشست نماینده مردم لامرد و مهر با تعدادی از مدیران استان فارس + کلیپ(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما