کدخبر : 3513
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
فاقددیدگاه

تلاشهای خادم مردم لامرد و مهر در افزایش پروازهای فرودگاه لامرد/پرواز شیراز-لامرد-شیراز برقرار شد

تلاشهای خادم مردم لامرد و مهر در افزایش پروازهای فرودگاه لامرد/پرواز شیراز-لامرد-شیراز برقرار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی ،دکتر سید محسن علوی خادم مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در نشستی با خانم دکتر شرفبابی مدیر عامل شرکت هواپیمایی هما (iranair) نسبت به راه اندازی این پرواز پیگیری کرد که در تاریخ ۱۳ آبانماه نیز پرواز لامرد-شیراز-لامرد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر راه اندازی شد.
مدیر فرودگاه لامرد از برقراری پرواز شیراز لامرد شیراز توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر خبر داد.
پرویز میری با اعلام این خبر به روابط عمومی فرودگاه گفت: این پرواز با حمایت همه جانبه و گروهی نماینده شهرستان، فرماندار، مدیریت فرودگاه و شرکت همسفران فارس قرار است دو روز در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه در مسیر شیراز لامرد شیراز و توسط ناوگان جدید ایران ایر انجام پذیرد.
وی با اشاره به اینکه این پرواز بنا به نیاز منطقه در این مسیر برنامه ریزی شده است افزود: طبق برنامه پروازی ساعت حرکت این پرواز از شیراز ساعت ۹ صبح و از لامرد ساعت ۱۰:۳۰روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته خواهد بود.
هواپیمایی آسمان پیش تر در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب در مسیرهای شیراز – لامرد – دبی و بالعکس، شیراز – لامرد – کویت و بالعکس، شیراز – لامرد – دبی و بالعکس و شیراز – لامرد – دوحه و بالعکس پرواز انجام می داد.

می پسندمتلاشهای خادم مردم لامرد و مهر در افزایش پروازهای فرودگاه لامرد/پرواز شیراز-لامرد-شیراز برقرار شد(۰)نمی پسندمتلاشهای خادم مردم لامرد و مهر در افزایش پروازهای فرودگاه لامرد/پرواز شیراز-لامرد-شیراز برقرار شد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما