کدخبر : 3578
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
فاقددیدگاه

موافقت با اجرای آزمایشی شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی

با پیگیریهای دکتر علوی و دستور دکتر بهادر انجام شد:

موافقت با اجرای آزمایشی شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، در نشست مشترک نماينده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان شهرستان مُهر، با اجرای مجوز شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی موافقت شد و از فردا به صورت آزمایشی آغاز می شود.

سید محسن علوی در این نشست که روز پنج شنبه (۲۲ آذر) در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر برگزار شد، ضمن تشکر از مساعدت وزیر بهداشت و درمان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درخصوص رفع نواقص و تکمیل برخی زیرساختهای درمانی منطقه خواستار افزایش اعتبار به مراکز درمانی دو شهرستان شد.

وی افزود: شبانه روزی شدن درمانگاه شهر وراوی از خواسته های مردم بخش وراوی بود که با پیگیری و نشست با وزیر بهداشت و درمان و معاونان با این مهم موافقت شد اما اجرای آن به تاخیر افتاده است که تقاضا داریم هرچه سریعتر این خواسته بحق مردم اجرا شود.

دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای پیگیریها و مذاکره دکتر علوی با وزیر بهداشت و درمان و با تاکیدات خادم مردم و لامرد و مهر در مجلس درخصوص اجرای شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی موافقت خود را اعلام کرد و از فردا به صورت آزماشی آغاز می شود.

براساس این گزارش ، سید محسن علوی در این دیدار درخصوص بیمارستان گله دار گفت: دکتر قاضی زاده هاشمی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) خطاب به معاونت درمان وزارتخانه(مورخ ۱۸ مهرماه ۹۷) ؛ دستور بررسی و اقدام لازم در خصوص تامین تجهیزات و اختصاص پزشک به بیمارستان گله دار را صادر کرد که این موضوع در دست پیگیری قرار دارد و امیدواریم با مساعدت وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این موضوع هم به نتیجه برسد.

نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه از رئيس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواستار اختصاص پزشک متخصص به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر شد.

می پسندمموافقت با اجرای آزمایشی شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی(۰)نمی پسندمموافقت با اجرای آزمایشی شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما