کدخبر : 3720
سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
فاقددیدگاه

نمایندگان فارس: رئیس جمهوری از وزارت بهداشت حمایت مالی کند

نمایندگان فارس: رئیس جمهوری از وزارت بهداشت حمایت مالی کند

جمعی از نمایندگان مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری، ضمن حمایت از خدمات دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با پشتیبانی از تداوم مسئولیت وی، خواستار حمایت مالی رئیس قوه مجریه از این وزارتخانه شدند.

در این نامه خطاب به حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی آمده است: یکی از شاخص های مهم رضایتمندی ملی در سال های اخیر، برخورداری آحاد جامعه از مزایای طرح تحول سلامت نظام در کنار توسعه پایدار و زیر بنایی بهداشت و درمان از مراکز فوق تخصصی تا دور افتاده ترین نقاط کشور بوده است.
در این نوشتار عنوان شده است: احداث تخت های جدید بیمارستانی، تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی، توزیع نیروی انسانی متخصص و کارآمد و در نتیجه افزایش سطح دسترسی عموم به خدمات درمانی ارزان تر مواردی ملموس می باشد.
در ادامه این نامه آمده است: بنابراین با توجه به نیاز عمومی جامعه و برنامه های گسترده و عام المنفعه طرح تحول نظام سلامت ما نمایندگان مردم شریف فارس در مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت جدی حضرتعالی در تامین مالی طرح مذکور و ایجاد دلگرمی بیشتر جهت تقویت فعالیت های دلسوزانه وزیر محترم بهداشت و درمان و تیم همراه می باشیم تا در شرایط کنونی کشور، مجموعه سلامت با سرعت بیش از پیش به فعالیت های خود ادامه دهد.
این نامه تا کنون به امضای رحیم زارع نماینده مردم شهرستان های آباده، بوانات و خرم بید، مسعود گودرزی نماینده شهرستان های رستم و ممسنی، علی اکبری نماینده شیراز، اصغر مسعودی نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان، کوورش کرم پور نماینده شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین، جمشید جعفر پور نماینده شهرستان های لارستان، خنج و گراش رسیده است.
همچنین سید علاءالدین خادم نماینده شهرستان سپیدان، مهدی برومند نماینده شهرستان های مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان، سید محسن علوی نماینده شهرستان های لامرد و مُهر و حسین رضا زاده نماینده شهرستان کازرون، شمار دیگری از نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی هستند که این نامه را امضا کرده اند.
استان فارس دارای ۱۸کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

می پسندمنمایندگان فارس: رئیس جمهوری از وزارت بهداشت حمایت مالی کند(۰)نمی پسندمنمایندگان فارس: رئیس جمهوری از وزارت بهداشت حمایت مالی کند(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما