کدخبر : 3823
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹
فاقددیدگاه

با حضور مقامات کشوری و استانی انجام شد؛ افتتاح پروژه گازرسانی به سایت انرژی بر لامرد

با حضور سه وزیر دولت دوازدهم انجام شد:
افتتاح پروژه گازرسانی به سایت انرژی بر لامرد

پروژه گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد در بعدازظهر امروز باحضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، پروژه گازرسانی به سایت انرژی بر لامرد با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
این پروژه شامل اجرای ۳هزار و ۳۱۲ متر خط انتقال گاز ۲۰ اینچ، و۴۷۰۰ خط تغذیه گاز ۳۰ و ۴۲اینچ است که توسط پیمانکار برنده مناقصه انجام شد و مشتمل بر محوطه‌سازی، ایستگاه تقلیل فشار گاز به ظرفیت ۶۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت و طراحی و ساخت و نصب ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت ۲۰۰هزار متر‌مکعب بر ساعت و همچنین تهیه و نصب ایستگاه اندازه‌گیری گاز است. فشار گاز طی دو مرحله ابتدا از ۱۴۰۰ پوند بر اینچ مربع به ۲۵۰ در ایستگاه تقلیل فشار کاهش یافته و توسط خط لوله تغذیه گاز در درون سایت منطقه منتقل خواهد شد. گاز مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی لامرد شامل یک انشعاب اصلی ۲۰ اینچی از خط ۵۶ اینچ سراسری چهارم تامین می‌شود.

شایان ذکر است در افتتاح این پروژه ، وزرای اطلاعات ، نیرو و صمت، استاندار فارس ، رئیس هیات عامل ایمیدرو ، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مدیرعامل شرکت گاز استان فارس، مدیرکل صنعت،معدن و تجارت، مدیرعامل آب منطقه ای فارس، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استانی حضور داشتند.

می پسندمبا حضور مقامات کشوری و استانی انجام شد؛ افتتاح پروژه گازرسانی به سایت انرژی بر لامرد(۰)نمی پسندمبا حضور مقامات کشوری و استانی انجام شد؛ افتتاح پروژه گازرسانی به سایت انرژی بر لامرد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما