کدخبر : 3975
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
فاقددیدگاه

پاسخ سید محسن علوی درباره اجرای مصوبه الحاق فارس به دریا تا افشاگری از برخی مخالفت‌ها!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در نشست پرسش و پاسخ در مسجد امام جعفر صادق (ع) شهر لامرد حضور پیدا کرد و به سوالات شهروندان پاسخ گفت. “سید محسن علوی” درباره اجرای مصوبه الحاق استان فارس به دریا گفت: دوره مسئولیت‌ها کوتاه است و آنچه که می ماند پرونده اعمال افراد است، نمایندگی برای ما هدف نیست، در واقع وسیله است و تمام تلاش خودمان را در این مدت بکار گرفتیم که تامین اعتبار پروژه ها انجام شود.
وی ادامه داد: درخصوص الحاق در گذشته توضیح دادم و آن کسانی که کم لطفی کردند، آن دو نفری که امام جمعه موقت را تحت فشار گذاشتند که در تریبون نماز جمعه درباره الحاق بگوید و شاید روزی امام جمعه موقت بگوید که آن دو نفر چه کسانی هستند که علیرغم تاکید ما براینکه در تریبون‌ها چیزی نگویید در تریبون نماز جمعه بدان پرداختند و این یک شیطنت بود که در محضر خداوند متعال پاسخگو خواهیم بود و آن اشخاص برای اینکه در دوره ما این اتفاق نیافتد نیز این شیطنت ها را انجام دادند و آقای پژوهش از خودشان دفاع کردند و آقای رجبی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئيس کمیته الحاق جوابیه دادند و سوابق الحاق را می توانید در رسانه ها دنبال کنید. الحاق لامرد به دریا، موضوع استان فارس و ملی است و دستوری است که مقامات ارشد نظام دادند و ما نوک پیکان هستیم و خیلی ها در استان فارس دنبال این موضوع هستند اما عده ای در شهرستان لامرد به دنبال استفاده سیاسی از این موضوع بودند که باعث شد این کار دچار مشکل شود و ما در آرامش پیگیری کردیم و زمانیکه کار تمام شد و همان افراد کار رو خراب کردند.
در سال انتخابات، هیچگونه تقسیمات کشوری انجام نمی شود البته ارتباطی با الحاق ندارد، تا قبل از عید نوروز امسال، وزارت کشور؛ تمام تقسیمات کشوری که در دستور کار هیات دولت بود را انجام داد که ارتقاء فال به شهر در هیات دولت مصوب شد. نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس درباره اختصاص عوارض آلایندگی پارس جنوبی به شهرستان‌های لامرد و مهر افزود: اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است و معمولاً پروژه‌ای که به نتیجه نرسیده باشد را اطلاع رسانی نمی‌کنیم و اینکه موضوع آلایندگی را زودتر از موعد اطلاع رسانی کردیم نیز دلیلی داشت که بعد از واریز خدمت مردم گزارش می دهم و این موضوع نهایی شده است اما آن عزیزانی که از شهر لامرد رفتند در استان بوشهر و درخواست کردند که مقابل این پروژه بایستید و واقعا زشت است که کاری برای شهرداریها و دهیاریها انجام شود و یک عده از مردم درخواست کنند که اجرا نشود و این جالب نبود.
علوی در پاسخ سوال دیگری درخصوص تعریف از انحصار در ادبیات سیاسی لامرد و مهر بیان کرد: همانطور که در برخی سخنرانی‌ها اشاره کردم، یک مدیریت جهادی در منطقه شکل گرفت و سازمان جوانان با حرکت جهادی توانستند امور منطقه را به پیش ببرند.
وی تصریح کرد: افرادی می آيند؛ افرادی دیگر را متهم می کنند که چون با ما نیستند، ضد ولایت فقیه هستند و این به معنی انحصار است، یک تفکری است که اگر با ما نباشید ضد ولایت فقیه هستید، نمی گویند ضد جریان ما هستید یعنی فقط خودشان را تابع ولایت می دانند.
ما بعد از سه سال نمی آییم به شما بگویم که اینقدر اعتبار آوردیم، به این می‌نازم که در سه سال گذشته وحدت وجود داشت و فضا آرام بود و هرچند مشکلات ملی داشتیم ولی محلی نداشتیم و در آرامش زندگی کردیم.
سه سال پیش می‌گفتند محسن بابا؛ بچه است و سید محمود علوی در دوره جوانی؛ نماینده مجلس و وارد ارتش شد و درحالیکه در دوره جوانی برای نمایندگی مجلس کاندیدا شدم و می‌گفتند بچه است و اعتماد به نفس را از جوانان گرفته بودند و الان وزیر جوان در کابیه دولت داریم و قانون منع بکارگیری بازنشستگان را داریم و سن مدیریت پایین آمد و همه‌ی کسانیکه تحول در این منطقه ایجاد کردند از نیروهای جوان بودند و افتخارم این است که تلاشم را کردم و به جوانان خواهم گفت که من توانستم و شما قطعاً می توانید و این نتیجه بسیار مهم است.

می پسندمپاسخ سید محسن علوی درباره اجرای مصوبه الحاق فارس به دریا تا افشاگری از برخی مخالفت‌ها!(۱)نمی پسندمپاسخ سید محسن علوی درباره اجرای مصوبه الحاق فارس به دریا تا افشاگری از برخی مخالفت‌ها!(۰)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما