کدخبر : 3978
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
فاقددیدگاه

«تقویت وحدت» خواسته مجموعه مدیریتی شهرستان از امام جمعه جدید لامرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی، “نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی” صبح روز جمعه(۲۳ فروردین) در جلسه شورای اداری که به منظور تکریم و معارفه امامان جمعه لامرد برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: نماز جمعه سنگر دفاع در مقابل دشمنان اسلام و محور وحدت و قرارگاه فرهنگی جامعه است. وی افزود: نماز جمعه محور وحدت و توسعه منطقه است و ما در طول ۴۰ سال گذشته باحضور حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در واقع تحولی در منطقه ایجاد شده است که با درایت و هوشمندی و با نظارتی که ایشان داشتند با تربیت نیروهای نخبه و مدیران توانمند شاهد این تحول هستیم که این منطقه به عنوان الگو در کشور مطرح است و درگام اول انقلاب؛ رهبری و نظارت ایشان در منطقه جای تشکر و قدردانی دارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در گام دوم انقلاب، ائمه جمعه فضا را برای نسل جوان باز کردند و ایشان سنگر نماز جمعه را به جوانان واگذار کرد، حجت الاسلام حسین زاده جوان و روحانی خوش اخلاق هستند و امیدواریم وحدت در منطقه که یک مقدار ضربه خورده است و بعضا با نگاه‌های تندی که متاسفانه شاهد هستیم، منطقه ما انصافا از نظر ولایتمداری الگو است و انصاف نیست که مردم منطقه را ضدولایت بنامیم و این را باید اصلاح کرد.
ان شاالله حجت الاسلام حسین زاده با درایت و توانمندی که دارند؛ نقش پدری بر شهرستان لامرد داشته باشند و همانطور در مسیر حجت الاسلام شهیدی قدم بردارند. در آغاز این جلسه “حسین شبانی نژاد” فرماندار لامرد با قدردانی از خدمات ۳۶ ساله حجت الاسلام شهیدی و ضمن تبریک به امام جمعه جدید لامرد حجت الاسلام حسین زاده بیان کرد: به توصیه مقام معظم رهبری باید بسیج حداکثری علیه تهاجم دشمن صورت گیرد که نماز جمعه به عنوان بهترین مکان برای قرار گرفتن گروه های مختلف سیاسی و اقشار مختلف مردم در کنار هم برای مقابله با دشمن می باشد و از این رو تریبون نماز جمعه می تواند اهداف گام دوم انقلاب را اجرایی کند.
همه جمع شدیم که تجلیل کنیم از مرد بزرگی که بیش از ۳۶ سال اندیشه و جوانی خودش را برای توسعه شهرستان و ارتقا جایگاه مردم شهرستان بکار گرفت، بر سخنان حاج اقا شهیدی تاکید می‌کنم که ایشان همیشه در حضور مسئولان کشوری؛ مردم خودش را به بزرگی یاد می کند و این رفتار باید حفظ شود.
وی گفت: حجت الاسلام شهیدی در کنار حجت الاسلام علوی؛ خشت خشت توسعه شهرستان را بنا نهادند و ما محصول تلاش بزرگان را می بینیم و باید از ایشان تجلیل کرد و ان شاا از تجربیات ایشان در حوزه علمیه بهره خواهیم برد. نماینده عالی دولت در شهرستان ابراز امیدواری کرد: مردم امیدوار هستند باحضور حجت الاسلام حسین زاده؛ وحدت در جامعه تقویت شود و از وزیر اطلاعات تا نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای اداری در کنار ایشان هستند.
همچنین حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد ضمن تشکر از خدمات حجت الاسلام شهیدی افزود: در شهر مسائل اختلافی نداریم و وحدت محور نماز جمعه خواهد بود و همه جریانات را می شناسم و برای من چپ و راست مهم نیست و امده ام برای خدمت و برای دستیابی به گام دوم و ساخت تمدن نوین اسلامی می بایست دو مولفه؛ “تفکر بسیجی” و “مدیریت جهادی” مورد توجه قرار گیرد و از ظرفیت جوانان استفاده خواهم کرد.
شایان ذکر است نخستین جلسه شورای اداری شهرستان لامرد در سال ۹۸ با دستور تکریم از خدمات حجت الاسلام والمسلمین شهیدی امام جمعه سابق و معرفی حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده به عنوان امام جمعه جدید لامرد باحضور حجت الاسلام والمسلمین ملک مکان رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و اعضای شورای اداری ، دیگر مسئولان و روحانیون و طلاب برگزار شد.

می پسندم«تقویت وحدت» خواسته مجموعه مدیریتی شهرستان از امام جمعه جدید لامرد(۰)نمی پسندم«تقویت وحدت» خواسته مجموعه مدیریتی شهرستان از امام جمعه جدید لامرد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما