کدخبر : 3982
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
فاقددیدگاه

وزیر اطلاعات در لامرد: تروریست نامیدن سپاه باعث وحدت در جامعه شد/ دستاوردها در ایران اسلامی به برکت وحدت بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی، «حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی» وزیر اطلاعات ظهر امروز در بین الصلاتین نماز جمعه لامرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از برادر بزرگوارم حاج آقا شهیدی که ۳۶ سال نقش پدرانه با اخلاق کریمانه ایفا کردند و همیشه اگر دلخوری یا تکدر خاطری بین مردم یا مسئولان بوجود می آمد؛ ایشان با روح بزرگوارانه؛ تکدرها را تبدیل به محبت می کرد و صفا و صمیمیت بوجود می آوردند و در ادامه راه؛ سنگر نماز جمعه به شخصیتی بافضلیت و از خانواده معظم شهدا حجت الاسلام حسین زاده سپرده می شود که پرچم وحدت میان مسئولان و مردم را به دوش گرفتند که حضور ایشان باعث تقویت وحدت خواهد شد.
وی ادامه داد: هر دستاوردی در ایران اسلامی و در شهرستانهای لامرد و مهر داشتیم به برکت وحدت و همدلی بوده است و امیر مومنان می فرماید وقتی مردم در امور خودشان با همدیگر یکدل و همدل باشند؛ کارها پیش می رود و امروز عزت ایران اسلامی و اقتدار ایران اسلامی به برکت وحدت در زیر پرچم ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است که ایران به این عزت دست یافته است.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: اقدام آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث وحدت هرچه بیشتر مردم شد و امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد که همه به پاسدار بودن خودشان افتخار می کنند و از سرمایه ارزشمند انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران حمایت می کنند.
وی ادامه داد: آنهایی که دل به تحریم ها بسته بودند که با تحریم ها می توان کشور را دچار مشکل کرد، امروز دریافتند که این تحریم ها سبب انسجام و وحدت بیشتر مردم و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری شده است.
حجت الاسلام والمسلمین علوی خاطرنشان کرد: هرچه وحدت میان مردم قوی تر باشد نیز قدرت جمهوری اسلامی قوی تر خواهد بود و دستاوردها در لامرد و مهر به برکت وحدت در میان مردم و مسئولان بوده است که امام جمعه جدید لامرد نیز این راهبرد دارند که وحدت را در میان مردم و مسئولان تقویت کنند که ان شاالله به برکت وحدت شاهد عمران و آبادانی منطقه باشیم.

می پسندموزیر اطلاعات در لامرد: تروریست نامیدن سپاه باعث وحدت در جامعه شد/ دستاوردها در ایران اسلامی به برکت وحدت بوده است(۰)نمی پسندموزیر اطلاعات در لامرد: تروریست نامیدن سپاه باعث وحدت در جامعه شد/ دستاوردها در ایران اسلامی به برکت وحدت بوده است(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما