کدخبر : 3995
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
فاقددیدگاه

پیام قدردانی سید محسن علوی از خدمات امام جمعه سابق و تبریک انتصاب امام جمعه جدید لامرد

متن پیام قدردانی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس از خدمات ۳۶ ساله حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اصغر هاشمی شهیدی به شرح زیر است:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید علی اصغر هاشمی شهیدی (دامت برکاته)
سلام علیکم
نماز جمعه از نعمات و برکات انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و سنگر معنوی دفاع از ارزشهای دینی و مکان مقدسی برای تقویت روحیه جمعی است که دیده بان این سنگر و خاکریز فرهنگی و سیاسی ائمه محترم جمعه می باشند. در اهمیت این جایگاه والا و رفیع همین بس که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند : نمازجمعه وسیله تربیت اسلامی، درود خداوند بر جنابعالی که نزدیک به چهل سال از عمر شریف و بابرکت خود را در کمال صداقت و مهربانی در سنگر نماز جمعه لامرد و درخدمت اسلام و انقلاب و مردم شهید پرور سپری نمودید. تلاشهای ارزشمند و به یاد ماندنی حضرتعالی در این مدت به عنوان پدر معنوی مردم شریف شهرستان لامرد علاوه بر ترویج فرهنگ غنی اسلامی و تقویت اعتقادات دینی مردم، در ابعاد مختلف به ویژه توسعه مراکز آموزش عالی، تربیت نسل جوان و تحصیل کرده، اهتمام به احداث اماکن دینی خصوصا مصلای نماز جمعه، توسعه و عمران زیرساختهای شهرستان و مراکز درمانی،رفع اختلافات و گره گشایی از مشکلات مردم، افزایش روحیه تعاون و همکاری، برادری، عدالت، صلح و همزیستی، مشارکت و همکاری در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بسیج امکانات به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و دهها امور خیر دیگر از جمله تلاشهای ماندگار و جاودانه آن عالم فرهیخته می باشد که در حافظه تاریخی مردم برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد و بدون تردید بذر تلاش و کوشش آن جناب الگوی موفقی برای سایر خدمتگزاران و چراغی فراروی آیندگان خواهد بود. بی شک مجاهدت بزرگ شما برای اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیشگاه خداوند بزرگ ماجور خواهد بود. لذا مایه مباهات و افتخار است که اینجانب به عنوان خادم مردم ولایی و قدرشناس در خانه ملت، مجلس شورای اسلامی از زحمات و تلاش خالصانه شما در طول نزدیک به ۴۰ سال تقدیر و تشکر نموده و این لوح سپاس را تقدیم محضرتان نمایم. دوام توفیقات شما را از درگاه ایزد منان خواهانم.
سید محسن علوی
نماینده مردم شریف شهرستانهای لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی

همچنین متن پیام تبریک سید محسن علوی در پی انتصاب حجت الاسلام حسین زاده به عنوان امام جمعه لامرد به شرح زیر است:

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسین زاده
امام جمعه محترم لامرد
با احترام انتصاب حضرتعالی که از چهره های علمی و انقلابی و مزین به تقوای الهی می باشید به عنوان امام جمعه لامرد تبریک و تهنیت عرض می نمایم. ان شاالله حضور جنابعالی که از خانواده معظم شهدا می باشید به عنوان امام جمعه شهرستان شهید پرور لامرد نوید بخش ترویج فرهنگ غنی اسلامی و اتحاد و همدلی مردم حول محور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواهد بود. توفیقات روزافزون آن جناب در این مسئولیت خطیر از درگاه خداوند بزرگ خواهانم.
سید محسن علوی
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی

می پسندمپیام قدردانی سید محسن علوی از خدمات امام جمعه سابق و تبریک انتصاب امام جمعه جدید لامرد(۰)نمی پسندمپیام قدردانی سید محسن علوی از خدمات امام جمعه سابق و تبریک انتصاب امام جمعه جدید لامرد(۰)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما