کدخبر : 43
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
فاقددیدگاه

دفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌مُهر شروع به کارکرد

دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با شروع به کار مجلس دهم ، افتتاح گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی ؛ حسین حبیبی رئیس دفتر دکتر سید محسن علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان مُهر ...

دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با شروع به کار مجلس دهم ، افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی ؛ حسین حبیبی رئیس دفتر دکتر سید محسن علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان مُهر بیان داشت: امیدواریم با شروع به کار مجلس دهم و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ، شاهد شکل‌گیری مجلسی قوی ، کارآمد و با تدبیر باشیم ، تا ان شاالله در کنار دولت تدبیر و امید بتوانند مسائل و مشکلات اقتصادی کشور را در سالی که مزین به این نام است ، مرتفع نمایند.

وی افزود: تلاش داریم تا با شروع مجلس دهم ، فصل جدیدی در منطقه رقم خورده و شاهد تغییر نگرش‌ها باشیم. نگاهی که مبتنی بر توسعه متوازن هر دو شهرستان بوده و در راستای تقویت وحدت و همدلی مردم هر دو شهرستان قدم بردارد.

حبیبی همچنین خاطرنشان کرد: دفتر نماینده محترم در شهرستان مُهر هم‌زمان با آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز و آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان محترم می باشد و امیدواریم بتوانیم خواسته ها و مطالبات به حق مردم را پیگیری نمائیم.

رئیس دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های لامرد و مُهر در شهرستان مُهر عنوان کرد: به‌منظور سهولت و دسترسی آسان تر ، مردم شریف و نجیب می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفتر ، با رابطین نماینده در هر بخش ارتباط برقرار نمایند.

لازم به ذکر است مردم شریف شهرستان مُهر می‌توانند جهت ارتباط با دفتر نماینده محترم حوزه انتخابیه لامرد و مُهر به نشانی شهر مُهر-میدان گاز- بلوار امام خمینی(ره) ، خیابان دوم مراجعه داشته و یا در ساعات اداری با شماره‌های ۵۲۸۲۵۷۲۲ و ۵۲۸۲۵۷۲۳(دورنگار) و شماره همراه آقای حبیبی ۰۹۱۷۱۸۳۷۹۲۵ به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند.

می پسندمدفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌مُهر شروع به کارکرد(۳)نمی پسندمدفتر نماینده‌مجلس دهم در شهرستان‌مُهر شروع به کارکرد(۱)
امتیاز:
(3) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما