کدخبر : 48
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶
فاقددیدگاه

تدوین برنامه ششم توسعه براساس سیاست های اقتصادمقاومتی/فعالیت های اجرایی حوزه انتخابیه به شوراها واگذار شود

سیدمحسن علوی » نماینده مردم شریف لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه مهمترین اولویت مجلس دهم مسایل اقتصادی و بهبود معیشت مردم است، گفت:مجلس برنامه نرم افزاری اقتصاد مقاومتی را تنظیم کرده و بر نحوه اجرای صحیح آن نظارت می کند و چگونگی اجرای آن بر عهده دولت است.

 نماینده مردم شریف لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه مهمترین اولویت مجلس دهم مسایل اقتصادی و بهبود معیشت مردم است، گفت:مجلس برنامه نرم افزاری اقتصاد مقاومتی را تنظیم کرده و بر نحوه اجرای صحیح آن نظارت می کند و چگونگی اجرای آن بر عهده دولت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدمحسن علوی؛ سید محسن علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مهمترین اولویت مجلس دهم مسایل اقتصادی و بهبود معیشت مردم است، گفت:دستیابی به این اهداف نیازمند اصلاح فرهنگی جامعه اعم از اصلاح فرهنگ مصرف،فرهنگ تولید و فرهنگ حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و تا زمانی که این موضوعات اصلاح نشود، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بهبود نمی یابد.

هنر اجرای اقتصاد مقاومتی به دست دولت / برنامه ششم توسعه با دقت در مجلس دهم بررسی می شود

نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه هنر اجرای اقتصاد مقاومتی به دولت باز می گردد، افزود:مجلس برنامه نرم افزاری اقتصاد مقاومتی را تنظیم کرده و بر نحوه اجرای صحیح آن نظارت می کند و چگونگی اجرای آن برعهده دولت است و اگر نمایندگان وظیفه تقنین و نظارت خود را به بهترین شکل انجام دهند و حداقل در حوزه های انتخابیه خود فعالیت های اجرایی نکنند، بسیاری از مشکلات رفع می شود.

 علوی ادامه داد:امور اجرایی کشور باید به قوه مجریه سپرده شود و همچنین شوراها فعالیت های اجرایی منطقه خود را برعهده گیرند و مجلس وظیفه نیز قانونگذاری و نظارتی خود را به خوبی ایفا کند.

وی عنوان کرد:اگر مجلس وظیفه قانونگذاری و نظارت خود را به خوبی انجام دهد، دولت در اجرای مصوبات مجلس موفق تر خواهد بود و شاهد بهبود در اوضاع معیشتی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور خواهیم بود.

نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برنامه ششم با دقت خاصی در مجلس دهم بررسی می شود،تصریح کرد:یکی از خواسته های نمایندگان دوره دهم واگذاری بررسی برنامه ششم توسعه به مجلس دهم بود،که این برنامه به عنوان یک برنامه بلندمدت زمینه های اجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی را فراهم می کند.

می پسندمتدوین برنامه ششم توسعه براساس سیاست های اقتصادمقاومتی/فعالیت های اجرایی حوزه انتخابیه به شوراها واگذار شود(۱)نمی پسندمتدوین برنامه ششم توسعه براساس سیاست های اقتصادمقاومتی/فعالیت های اجرایی حوزه انتخابیه به شوراها واگذار شود(۱)
امتیاز:
(1) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما