کدخبر : 947
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
فاقددیدگاه
تاسوعا و عاشورای حسینی 1438

پیام تسلیت سیدمحسن علوی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

ما امروز در عاشورای دیگر هستیم. دشمن با بستن شاهرگ های اقتصادی و تحریم های ظالمانه قصد دارد اعتقادات جوانان، ارزش های اسلامی و هدف های نهضت عاشورایی ما را کمرنگ کند. اینجا است که هوشیاری جوانان ما را می طلبد.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

«الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِين وَ الصَّلَاةُ وَ السَّلَامُ عَلَى سَيِّدِنَا وَ نَبِيِّنَا وَ حَبِيبُ قُلُوبِنَا أبوألقاسِمِ مُحَمَّدٍ (صلوات) وَ عَلی آلِهِ الطَیِّبینَ الطَّاهِرِين ألمَعصومین وَ لَعنةُ اللهِ عَلَی أعدائِهِم أجمَعینِ مِنَ الان إلی قیامِ یَومِ الدّین».

سیدمحسن علوی نماینده مردم فهیم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت خدمت مردم عزادار سید الشهداء و همه شيفتگان حق و فضيلت و عدالت حوزه انتخابیه خود به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات افزودند در ایام عزیزی قرار داریم که در این ایام قطعا دعای خیر شما برآورده خواهد شد و در این ایام مناسب دیدیم که خدمت مردم ولایتمدار و خون گرم برسیم و از شما عزیزان در این ایام التماس دعای خیر داشته باشیم.

کلُّ یومٍ عاشورا و کلُّ ارضٍ کربلاء

عاشورا متوقف بر زمان و کربلا متوقف بر مکان نبود و ما امروز در عاشورای دیگر هستیم. دشمن با بستن شاهرگ های اقتصادی و تحریم های ظالمانه قصد دارد اعتقادات جوانان، ارزش های اسلامی و هدف های نهضت عاشورایی ما را کمرنگ کند. اینجا است که هوشیاری جوانان ما را می طلبد.

نماینده مردم لامرد و مهر موفقيت همگان را در پيمودن راه شهدا، با بهره‌گيري از آرمان‌هاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.

 

سیدمحسن علوی

نماینده مردم فهیم شهرستان های لامرد و مهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

۱۰ محرم الحرام ۱۴۳۸  /  چهارشنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۵

 

می پسندمپیام تسلیت سیدمحسن علوی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی(۲)نمی پسندمپیام تسلیت سیدمحسن علوی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی(۰)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما